Департамент екології видав висновки з оцінки впливу на довкілля ще для двох об’єктів

За минулий тиждень департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної військової адміністрації відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» видав висновки з оцінки впливу на довкілля щодо планової діяльності:

  1.     ТзОВ «МД-ЕНЕРДЖІ» щодо «Виробництва асфальтобетону, мобільною асфальтобетонною установкою СF 120.3MS-1C» (реєстраційний номер справи в єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (реєстраційний номер 20214147691).
  2.     АТ «Укртранснафта» щодо «Реконструкції вузлів запірної арматури МН «Дружба» 1 і 2 черга ділянки «Броди-Держкордон» км 120 (Львівська область, Жидачівський район, Гніздичівська ОТГ)» (реєстраційний номер 202112209149).

З висновками з оцінки впливу на довкілля можна ознайомитись у департаменті за адресою м. Львів, вул. Стрийська, 98, каб. 307.

Зазначимо, що оцінка впливу на довкілля дає можливість зберегти баланс між збереженням довкілля, інтересами бізнесу за забезпеченням держави стратегічно важливими ресурсами.

«Висновок з ОВД – це дозвільний документ, який підприємство має отримати в процесі оцінки впливу на навколишнє середовище. Закон про ОВД фактично змінив фінансову модель планування діяльності. Адже тепер інвестор ще до початку будівництва має провести детальний аналіз впливу на довкілля, оцінити всі альтернативні варіанти, врахувати думку громадськості та отримати відповідні висновки від уповноважених органів. І лише після цього зможе  приступити до планованої діяльності», – зазначив керівник департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник.

Переглядів: 1