Департамент екології та природних ресурсів видав висновки оцінки впливу на довкілля ще для двох об’єктів

З початку травня департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної військової адміністрації видав висновки з оцінки впливу на довкілля щодо планової діяльності двох об’єктів.

Це ТзОВ «Шкіряне підприємство «Світанок» щодо «Будівництва багатофункціонального комплексу з об'єктами житлової і громадської забудови, багаторівневою автостоянкою, закладами освіти та об'єктами інженерної інфраструктури по вул. Промислова, 53 у м. Львові» (реєстраційний номер справи в єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (далі-реєстраційний номер 202110218784).

Інший об’єкт – ПрАТ «Самбірський керамзитовий завод» щодо «Видобування керамзитових глин, придатних для виробництва керамзитового гравію та піску» (реєстраційний номер 20217298317).

«ОВД запроваджує нову систему оцінки впливу на довкілля, яка дозволяє громадськості брати участь в обговоренні планованої діяльності шляхом формування переліку питань, які будуть досліджуватися під час ОВД, впливати на вибір альтернативного місця здійснення планованої діяльності, а також на впровадження переліку заходів, які зменшуватимуть вплив на довкілля такої діяльності». –  Зазначили у департаменті.