Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОВА підготував інформаційно-аналітичний огляд стану довкілля Львівщини

Там представили узагальнену інформацію щодо забруднення атмосферного повітря та стану поверхневих вод.

Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОВА підготував інформаційно-аналітичний огляд стану довкілля Львівщини за IV квартал 2022 року, де представив узагальнену інформацію щодо забруднення атмосферного повітря та стану поверхневих вод.

Заступниця директора департаменту, начальниця управління регулювання природокористування та моніторингу Ганна Башта зазначає, що за період четвертого кварталу показники стану довкілля нашої області залишаються на рівні з попереднім. Це пов’язано з вимушеною зупинкою діяльності безлічі підприємств внаслідок російської агресії.

Проте, у водних об’єктах Львова виявили перевищення показників гранично-допустимих концентрацій забруднюючих речовин, а інформацію про це направили в державну екологічну інспекцію для відповідного реагування.

З актуальними показниками стану довкілля за ІV квартал цього року можна ознайомитись на офіційному сайті департаменту екології та природних ресурсів за посиланням.

Переглядів: 2