День ЗСУ: на Львівщині вшанували пам’ять загиблих у боротьбі за незалежність України

Сьогодні, 6 грудня, відзначають День Збройних Сил України. З цієї нагоди на Львівщині відбулась низка урочистих заходів.

На Личаківському кладовищі вшанували пам’ять полеглих героїв, які віддали своє життя у боротьбі за вільну та незалежну Україну. Долучились до заходу керівництво області, духовенство, представники громадськості, а також родини українських захисників.

До теми: В Академії Сухопутних військ відбулись урочистості до Дня Збройних Сил України.

Розпочали захід з Марсового поля. Опісля покладанням квітів та лампадок вшанували пам’ять усіх, хто спочиває на полі почесних поховань №67 та №76. Учасники заходу також долучилися до спільної поминальної молитви.

Львівщина разом з усією Україною вшановує пам’ять Героїв усіх часів, що загинули, захищаючи наші суверенітет та територіальну цілісність, а також пам’ять невинно вбитих мирних жителів впродовж російсько-української війни.