День молоді на Львівщині зібрав понад тисячу учасників

Учора, 25 червня, відбулось масштабне святкування Дня молоді у сквері «На валах». Подія зібрала понад тисячу учасників.

Захід розпочався із нагородження найактивніших молодіжних лідерів. Опісля, відкрились різноманітні локації.

Усі охочі мали змогу взяти участь у танцювальному флешмобі та майстер-класі з латиноамериканських танців. На мистецькій локації діяли майстер-класи по каліграфії та малювання кавою.

Шанувальники спортивних розваг могли змогу подолати 12-метрову висоту на скеледромі та пройти по канатній дорозі від турклубу «Манівці», а також пограти у настільний теніс та шашки.

«Щось нове» - локація вуличного університету, яка захопила молодь цікавими розповідями відомих спікерів, зокрема: EVS-волонтери із Румунії, мандрівник автостопом Володимир Стус, мандрівниця Смарагдовим островом - Ольга Кривицька, експерт з безвізу - Мар’яна Семеняк. Окрім цього, розповіддю про сучасні соціальні мережі та їх можливості надихнув молодь Instsgram-блогер Леонід Мартинчик.

Окремі локації були присвячені стереотипам, де «Інститут суспільних ініціатив» провів для молоді лабіринт-театр, а ГО AEGEE – воркшоп «Різноманітність: суспільство та рівність в ньому».

Цікаві тури, логіка, кмітливість, протиріччя та багато емоцій – все це учасники отримали від гри Mind Game, яка додала драйву у День молоді.

Яскравою родзинкою заходу був міні-квест «План на літо».

Акцентом заходу став музичний концерт від молодіжних гуртів ДихАй, ЛТК, Навігатор та Шосте Чуття.

Завершенням святкування став перегляд україномовного кіно.

Нагадуємо, що організаторами свята була Львівська обласна державна адміністрація спільно із молодіжними громадськими організаціями Львівщини.

Переглядів: 155