«Читаючи воюєш»: жителі Львівщини можуть долучитися до письменницько-волонтерського проєкту

«Читаючи воюєш»: жителі Львівщини можуть долучитися до письменницько-волонтерського проєкту

Як розповів один із співорганізаторів проєкту «Читаючи воюєш» Роман Онишкевич, ця ініціатива – письменницько-волонтерський аукціон, суть якого полягає в тому, що відомі українські письменники благодійно віддають свої книжки з автографами. Їх виставляють на аукціон, а виручені кошти скеровують на допомогу українським військовим.

«Станом на сьогодні з молотка пішли понад 30 книжок. Начальник Львівської ОВА Максим Козицький також взяв участь у проєкті, він придбав чудову книжку – «Модест Сосенко (1875-1920). Пізнай. Зрозумій. Збережи». Усі кошти підуть на забезпечення наших військових оптикою та необхідними приладами», – повідомив Роман Онишкевич.

Він також додав, що за місяць ініціативі вдалося зібрали близько 100 тисяч гривень, а до самого проєкту долучилися: Юрій та Софія Андруховичі, Сергій Жадан, Тарас Прохасько, Іван Малкович та інші знані українські письменники.

Долучитися до аукціону в межах ініціативи «Читаючи воюєш» може кожен охочий, для цього слід робити ставки під постами Романа Онишкевича, який на своїй фейсбук-сторінці регулярно викладає нові лоти.

Зазначимо, що волонтери ініціативи «Львівський Лицар», які й ініціювали проєкт «Читаючи воюєш», зосередили свою увагу на допомозі українським воякам: приладами, технікою, обладнанням (прилади нічного бачення, тепловізори, рації, GPS навігатори, генератори, біноклі, блоки живлення, приціли різних типів, далекоміри, ін.) З початком масштабного вторгнення військ рф вони працюють в Україні, Європі та США, шукають та закуповують необхідне для наближення нашої перемоги. Загалом, за майже п’ять років роботи волонтери передали сотні біноклів, монокулярів, радіостанцій, а також тепловізори, автомобілі, генератори тощо воякам Збройних Сил України, Військово-морських сил України, Національної гвардії, добровольчих батальйонів.

Переглядів: 0