Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» надала для ВПО Дрогобиччини побутову техніку

Цього разу забезпечили колективні побутовою технікою притулки Трускавця, Борислава, Модрич, Нагуєвич.

Йдеться про холодильники, морозильні камери, пральні машини, чайники, мультиварки, водонагрівачі, мікрохвильовки, праски, обігрівачі, електричні плити, фени, посуд, миючі засоби, матраци та інші важливі речі для тимчасового проживання ВПО у притулках Трускавця та Борислава.

Крім того, чеські партнери допомагають із гарячим харчуванням внутрішньо переміщеним українцям, які зараз проживаються у колективних притулках Бориславської, Трускавецької та Дрогобицької територіальних громад.

Загалом від початку повномасштабного російського вторгнення,  Дрогобицька районна військова адміністрація налагодила роботу в гуманітарному напрямку із чеською  гуманітарною організацією «Людина в біді» (People in Need, PIN), а чеські партнери надають необхідну підтримку та допомогу внутрішньо переміщеним особам, які знайшли тимчасовий прихисток на Дрогобиччині.

Нагадаємо, що раніше чеська організація вже неодноразово допомагала ВПО, які внаслідок російської окупації втратили дім та були змушені шукати прихисток в інших частинах України.

Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in Need, PIN), заснована в 1992 році групою чеських журналістів, почала свою роботу в Україні в 2003 році через відділ з прав людини. Безпосередня присутність в Україні дозволила організації надати негайну гуманітарну допомогу населенню відразу після початку війни на Сході країни в 2014 році.

Переглядів: 0