Червоноградщина доєдналась до акції «Відважним та непереможним захисникам»: воїни отримають прапори із побажаннями перемоги

Червоноградщина долучилась до акції «Відважним та непереможним захисникам», метою якої є зміцнення патріотичного духу суспільства, а також подяка за мужність та героїзм захисникам, які продовжують боротись за територіальну цілісність України.

Практично усі громади Червоноградського району підписали державні прапори зі словами підтримки та побажаннями для воїнів. До участі залучили волонтерів, освітян, школярів,  дошкільнят,  медиків, представників влади.

«Для захисників рідної землі

прапор здавна був символом мужності та відваги. З ним і сьогодні наші воїни

виборюють свободу та незалежність України. Головне побажання військовим – божої опіки та мирного і чистого неба, незалежної України», - розповіли учасники акції.

Нагадаємо, прапори передадуть військовим бригадам зі Львівщини під час урочистих заходів з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України 14 жовтня у Львові.

Акція триває з ініціативи департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА.