Через величезний попит у Львові відбудеться два концерти-історії Гаррі Поттер від LUMOS Orchestra та хору «Євшан»

Квитки на концерт-історію «Гаррі Поттер» 5 грудня о 19:00 майже повністю розкупили за кілька тижнів до події, тому організатори оголосили відкриття продажу на додатковий концерт о 16:00.

Концерти відбудуться у Оперному театрі, повідомили організатори VINIL Concert agency. 

На сцені виступатимуть симфонічний LUMOS Orchestra та хор «Євшан».

«Симфонічний оркестр разом із хором зачарують вас епічністю та красою музики з усіх восьми фільмів саги про хлопчика, який вижив. Програма обрамлена цілісною історією, відеорядом, костюмами та декораціями, що дозволять зануритись у магічний всесвіт Джоан Роулінг так, як ніколи раніше. Гоґвортська Школа Чарів і Чаклунства гостинно чекатиме на всіх охочих, аби провести у чарівний світ магії та хоча б на пару годин відволікти від напруги світу реального. А також всі охочі матимуть змогу позмагатися за Кубок Гоґвортсу і в цій боротьбі кожен слухач зможе вплинути на перемогу!», - зазначають організатори.

Диригент концерту — Роман Кресленко.

Художній керівник оркестру — Діана Коваль.

Художній керівник хору — Ірина Кресленко.

Симфонічний оркестр LUMOS Orchestra  – справжні чарівники та майстри фентезі і фантастики. У 2020 році оркестр відсвяткував своє 10-річчя, і за свій творчий шлях має значні здобутки: великі тематичні концерти «Володар Перснів», «Гаррі Поттер», «Зоряні Війни», «Доктор Хто», та за мотивами мультфільмів студії Disney й відеоігор; близько 700 різноманітних саундтреків у репертуарі, сценічні та творчі кліпи і записи.

Галицький камерний хор «Євшан» – молодіжний хор, що має цікаву творчу біографію. Колектив гастролював у США, Канаді та багатьох країнах Європи, брав участь у міжнародних конкурсах та фестивалях, першими втілював у життя твори багатьох українських та закордонних композиторів.

Поспішайте придбати квитки за посиланням:

https://concert.ua/uk/events/harry-potter-story-lviv

Переглядів: 0