Через пункти пропуску Львівщини виїхали понад 20 тисяч осіб: ключове за добу

Напередодні, 28 серпня, о 19:28 год у Львівській області система оповіщення сповістила про загрозу повітряно-ракетного удару з білорусі. В області все спокійно, небезпека не справдилась. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Двома евакуаційними потягами у Львів прибули ще 196 осіб. Загалом на теренах Львівщини офіційно проживають понад 250 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

При Соборі Святого Юра у Львові створили Школу вишивання. Мета школи – відродити традиції вишивальної справи та створити духовно-мистецький національний осередок. Тут можна буде послухати лекції представників духовенства, мистецтвознавців, майстрів вишивки та істориків. Деталі за посиланням.

Чотирма потягами у Перемишль зі Львівщини вирушили 670 людей. Через пункти пропуску у Львівській області виїхали 20 тисяч 239 осіб. Натомість повернулися – 28 тисяч 520 українців.