Чехія готова передати на Львівщину джерела резервного живлення для об’єктів критичної інфраструктури

Сьогодні, 28 листопада, відбулась зустріч керівництва профільних департаментів Львівської ОВА з Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові та представниками чеських компаній.

Темами для обговорення стали питання щодо співпраці в енергетичній сфері та сфері охорони здоров’я.

Чеська Республіка вже має історію успішної співпраці з Львівщиною у сфері охорони здоров’я, а саме передала ліжка для пацієнтів медичних закладів, проводить ремонт двох операційних відділень.

Сьогодні делегація чеських підприємців також побувала у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи, де пообіцяла облаштувати два лікувальні кабінети.

Представники Чехії запевнили, що готові надати допомогу Львівській області на різноманітні запити та вже скоординували з підприємствами Чехії й попросили передати засоби для енергетичної інфраструктури України якомога швидше.

Також, чеська сторона зазначила про свої наміри доєднатись до відновлення енергетичної інфраструктури, а також передати Львівській області джерела резервного живлення для забезпечення підтримки критично важливих підприємств і соціальних закладів, медичні обладнання та засоби, організувати навчання для медичних працівників чеською стороною, надати допомогу в комерційній та гуманітарній діяльності.

Переглядів: 0