«Будуємо Україну Разом»: як волонтери Червоноградщини облаштовуватимуть житло для ВПО

У місті Соснівці, що на Червоноградщині, стартував табір БУР – «Будуємо Україну Разом». Першочергова місія табору – облаштувати комфортне житло для людей, яких війна змусила залишити рідний дім.

Відтак волонтери ремонтуватимуть житлові кімнати для переселенців у соснівському прихистку. Триватиме табір до 19 серпня.

Місто Соснівка належить до Червоноградської територіальної громади. Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України Червоноградська громада прихистила понад 10 тисяч внутрішньо переміщених осіб, у Соснівці ж знайшли прихисток понад півтори тисячі тимчасових гостей.

Як зазначають волонтери табору навіть тимчасовий дім має бути затишним. І кожний такий вклад в проєкт табору є надзвичайно важливим, і буде ще роками дарувати комусь посмішку.

Довідково:  табір БУР в місті Соснівка реалізується командою Фонд розвитку Червоноградської громади за підтримки Будуємо Україну Разом - БУР та Українська освітня платформа Ukrainian Education Platform.