Будівництво великого медичного комплексу у Львові: Максим Козицький зустрівся з представниками компанії «МоноДоктор»

Сьогодні голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький зустрівся з представниками компанії «МоноДоктор» та їхніми турецькими партнерами. Темою зустрічі стало будівництво на території Львова великого медичного комплексу.

Як зазначили у межах зустрічі, проєкт показує абсолютно нову модель організації діяльності приватного медичного центру, яка надає лікарям усі послуги, необхідні для якісної приватної медичної практики, та пацієнтів з відмінним сучасним обслуговуванням.

«Досвід роботи з турецькими партнерами є доволі позитивним. На теренах Львівщини продовжують розбудовувати дорожню інфраструктуру, турецькі авіалінії й надалі відкривають Львів світові. Тому ми раді тим змінам, що відбуватимуться завдяки підтримці турецьких партнерів також і в медичній галузі», - сказав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«МоноДоктор» передбачає приватно-державне партнерство, та як наслідок – велику кількість безкоштовних послуг первинної медичної допомоги на високому рівні для клієнтів.

«Ми хочемо налагодити співпрацю з колегами з Львівської області. Місцеві лікарі та медичний персонал можуть навчатися у нас, а наші спеціалісти можуть приїхати задля обміну досвідом сюди. Галузь охорони здоров’я потребує командної роботи у лікуванні пацієнтів», - зазначив, професор, ректор Університету Башкент в Анкарі Алі Хаберал.

Отож, медичний комплекс включатиме 120 обладнаних медичних кабінетів на 300 лікарів, операційні, лікарні, лабораторія, реабілітаційний центр, стоматологія, косметологія, аптека, оптика та сучасний діагностичний центр.

Загальна площа комплексу складе понад 25 000 м2. Сам комплекс буде розташований у Львові на вул. Залізничній, 7.

Серед ключових заходів: ремонт І будівлі (в кінці року очікують відкриття); реконструкція ІІ будівлі (очікують на дозвіл до кінця року); будівництво з нуля ще трьох будівель (початок у 2022 р.).

Інвестиційний вклад у будівництво складає 5 млн доларів у ремонт першої будівлі та 700 тис. доларів на медичне обладнання.

Учасниками зустрічі стали: керівництво Львівської ОДА та структурних підрозділів облдержадміністрації, головні інвестори, співвласники та генеральні директори компанії «MonoDoctor», а також фахівці з Університету Башкент та інвестиційні консультанти компанії.