Буде смачно, корисно і цікаво: запрошуємо на ярмарок крафтових продуктів

На локації можна буде скуштувати та придбати широкий асортимент крафтової продукції від більш як 40 місцевих та релокованих виробників.

У неділю, 20 листопада, на терасі Львівського палацу мистецтв відбудеться Ярмарок крафтових продуктів. Офіційне відкриття ярмарку о 11:00 год, працюватиме до 17:00 години.

Запрошуємо гостей та жителів міста відвідати Ярмарок, адже лише тут на одній локації можна буде скуштувати та придбати широкий асортимент крафтової продукції від більш як 40 місцевих та релокованих виробників. Зокрема: сир, мед, олію, хліб, хлібобулочні вироби, фруктові чипси, м’ясні вироби, органічну продукцію та багато іншого.

В межах заходу та з метою відзначення Дня працівників сільського господарства планується нагородження кращих працівників аграрної галузі Львівської області.

Вхід вільний. Адреса: м. Львів, вул. Коперника, 17.

Захід проходитиме в межах Проєкту «Підтримка підприємців і життєзабезпечення», що фінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні, у співпраці з Львівською та Івано-Франківською міськими радами та обласними військовими адміністраціями. Виконавчий партнер заходу - ГС «Карпатський смак» та ГС «Дороги смаку Прикарпаття».

 

Переглядів: 0