Броньована МТ-ЛБ буде допомагати медикам 103-ї бригади ТрО евакуйовувати поранених

Машина створена на базі МТ-ЛБ та призначена для перевезення та евакуації поранених на важкодоступних ділянках фронту, під обстрілами та в умовах бездоріжжя.

«Абсолютно нова машина, навіть упакування з сидінь не зняте», – тішиться «обновкою» водій МТЛБ Віталій і перераховує переваги санітарної машини: «Легка, маневрена, і захищена у порівнянні із звичайними медичними автомобілями».

Бойовий автомобіль оснащений спеціально для потреб медиків на передовій. Десантний відсік має дещо більшу висоту, що дає можливість розмістити поранених на ношах у два яруси. Крім того, машина має спеціальну лебідку для підняття ношей на другий рівень, а самі ноші можна кріпити за допомогою спеціальних механізмів для того, щоб мінімізувати тряску при транспортуванні.

«Медикам бригади та батальйонів часто доводиться евакуйовувати поранених з поля бою під обстрілами, ризикуючи власними життями. Тому додатковий захист, який має ця машина, дасть змогу почувати себе більш захищеним під час виконання своєї роботи. Крім цього, машина може проходити в таких місцях, де колісний транспорт просто загруз би в болоті. І кожен такий тягач – це врятовані життя захисників», – підкреслив начальник медичної служби 103-ї бригади Ростислав Білавка.

Переглядів: 0