Бронежилет від ЛОК допоміг при евакуації та порятунку 6-річної дівчинки з Бахмута

У самому Бахмуті під постійними обстрілами залишаються майже 200 дітей.

Українські правоохоронці врятували з Бахмута шестирічну дівчинку, яка жила з бабусею і дідусем у зруйнованому від обстрілів будинку. Під звуки вибухів поліцейські вивели її з будівлі і відвезли до Слов‘янська, де вона змогла нарешті возз‘єднатись зі своєю вагітною матір‘ю.

На дівчинці був бронежилет віл Львівського оборонний кластеру. Підписники, які побачили фото дівчинки в соцмережах, швидко впізнали виробництво амуніції та написали керівництву кластера «Дивіться, а дівчинка ж у вашому бронежилеті!».

«Для нас неймовірно ціно, що дитячі евакуаційні комплекти (бронежилет + шолом) вже захищають дітей при переміщенні з зони бойових дій та інших небезпечних районів. Те, що ми змушені робити бронежилети для наших дітей, — немов страшний сон. Але, як ніколи, ми розуміємо, що саме це чи не найважливіший проєкт ЛОКу. Адже, коли війна закінчиться перемогою нашої країни, її продовжать розбудовувати маленькі українці. Тому їх треба захистити тут і зараз», — голова правління ЛОК Максим Плєхов.

Нещодавно команда ЛОК передала 500 дитячих евакуаційних комплектів Ювенальній поліції України. Взагалі цей проєкт – перше серійне виробництво дитячих бронежилетів для евакуації у Світі.

Максимально швидко закрити запит вдалося завдяки донорам, які підтримали проєкт – українцям, а також людям зі Сполучених Штатів Америки, Канади, Британії, Польщі, Люксембургу, Японії та інших країн світу.

Переглядів: 6