Бориславські школярі взяли участь у проєкті Українсько-Польського обміну молоддю

Наприкінці серпня учні Польської суботньої школи при Бориславському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 взяли участь у міжнародному проєкті «Історія і сучасність – більше нас єднає, ніж ділить».

Проєкт відбувся у межах Українсько-Польської Ради обміну молоді, яка була заснована у 2015 р. відповідно до договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща.

Під час перебування в гміні Заршин наша молодь спільно з ровесниками з Польщі мала можливість глибше пізнати спільне історично-культурне тло обох народів, зокрема, історію видобутку нафти в Галичині, з якою пов’язана діяльність винахідника гасової лампи Ігнація Лукасевича.

Учасники проєкту гостювали  у Початковій школі в Заршині, відвідали Музей нафтової та газової промисловості ім. І. Лукасевича в Бубрці, Музей народної архітектури в Саноці, Галерею мистецтв в Заршині, ознайомилися з історією та архітектурою Кракова, а також вдосконалили свої уміння та навички на танцювальних і кулінарних майстер-класах. Під час складання моделей верстатів-качалок учасники проявили ще й неабиякі конструкторські здібності.

Участь у проєкті сприяла розширенню культурно-освітніх контактів, налагодженню міжкультурного діалогу та удосконаленню мовно-комунікативних навичок учнів і залишила незабутні позитивні враження.

Переглядів: 0