Бокс заради перемоги: у Львові організовують благодійний турнір

У суботу, 11 червня, о 16:00 год. в залі боксу Академії боксу ім.А.Котельника відбудеться «Кубок федерації боксу міста Львова». Такий турнір у Львові проводять вже втретє. До повномасштабного вторгнення його учасниками були не тільки українські спортсмени, а й боксери з сусідніх держав.

Змагання відбуваються під патронатом голови Львівської ОВА Максима Козицького. Цьогоріч вони проходитимуть під гаслом «Бокс заради перемоги» та включатимуть благодійний аспект.

Центральним поєдинком змагань стане двобій між представником Академії боксу Андрія Котельника важковаговика Костянтина Довбишенка та киянином Олександром Пилипчуком.

Загалом  у програмі вечора 7 яскравих поєдинків за участі найкращих вихованців Академії. Зокрема на ринг у цей день вийде 14-річна українська спортсменка Кіра Макогоненко, яка торік стала чемпіонкою Європи здолавши у фіналі росіянку. Також за перемогу змагатиметься чемпіон України серед молоді Данило Заморило, призери дорослого чемпіонату України Богдан Градов та Дмитро Куля та інші талановиті спортсмени.

Нагадаємо, Андрій Котельник – Заслужений майстер спорту, п’ятиразовий чемпіон України, чемпіон Європи), чемпіон Кубку Європи, срібний призер XXVII Олімпійських ігор в Сіднеї, шість разів відстоював титул Інтерконтинентального чемпіона світу за версією WBA  та двічі – чем­піона WBO Asia Pacific.

У 2004 році Андрій Котельник заснував благодійний фонд з метою розвитку українського спорту, розкриття інтелектуального, духовного та фізичного потенціалу дітей та молоді, а також соціального захисту малозабезпечених громадян України. Фонд щорічно проводить всеукраїнські турніри з боксу серед підлітків віком 12–15 років, турніри з міні-футболу, чисельні літні табори та тренувальні збори, активно допомагає перспективним юним боксерам. Турнір переріс у формат чемпіонату України.Також за ініціативи Андрія Котельника в Україні відкрито першу школу юного боксера «АК Box Promotion», обладнану найсучаснішими засобами для занять.

Переглядів: 0