Близько 4 тис дітей відпочили в оздоровчих таборах за кошти обласного та місцевих бюджетів цього року

З місцевих бюджетів області на відпочинок та оздоровлення дітей пільгових категорій виділено понад 17,7 млн гривень. За ці кошти в оздоровчих таборах відпочило близько 4 тисяч дітей. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Для порівняння, минулого року внаслідок запровадження карантину,  скористатися відпочинком та оздоровленням мали змогу лише близько тисячі дітей, на що було використано 5,2 млн гривень.

В обласному ж бюджеті (без врахування місцевих бюджетів громад) на 2021 рік передбачено - 12,5 млн. грн на оздоровлення дітей

Упродовж літнього періоду цього року в області працювало 9 стаціонарних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Відтак, за кошти обласного бюджету придбано 1850 путівок для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до дитячих  закладів оздоровлення та відпочинку.

З них:

• на території області - 1150 путівок (Оздоровчо-лікувальний комплекс «Ровесник» ДП «Львіввугілля» (с. Комарів, Червоноградський район); Оздоровчий табір для дітей та підлітків «Дружба» (с. Свірж, Львівський район), Дитячий літньо-оздоровчий табір «Динамо» (смт Славське, Стрийський район);
  • на узбережжі Чорного моря - 760 путівок (Оздоровчо-спортивний табір «Лісотехнік» (с. Рибаківка Миколаївська область), Дитячий оздоровчий табір «АІСТ»  (с. Приморське, Одеська область), Дитячий заклад санаторного типу «ТАВРІЯ (м. Скадовсь, Херсонська область).

За кошти державного бюджету до кінця року продовжується оздоровлення в дитячих центрах «Артек» та «Молода гвардія».

У департаменті соціального захисту нагадують, дитина має право на забезпечення путівкою до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку один раз на календарний рік за умови, що така путівка не надавалась їй у поточному році за рахунок коштів державного чи місцевого бюджету.