Близько 183 млн грн – власні доходи закладів обласного рівня за п’ять місяців цього року

Війна триває уже понад 100 днів. Водночас усі заклади обласного рівня не лише працюють у звичному режимі, але й нарощують власні доходи.

За п’ять місяців цього року власні надходження бюджетних установ, закладів та організацій, яким з обласного бюджету надається фінансова допомога, перевищили аналогічний показник минулого року в 1,5 раза і сягають 183 млн гривень.

Зокрема, медичні заклади отримали 98 млн грн, установи освіти – 33 млн грн, соціального захисту – 28 млн грн, культури та мистецтва – 10 млн грн, фізичної культури та спорту – 9 млн грн, дорожнього господарства – 3 млн гривень.

Надходження закладів охорони здоров’я порівняно з січнем-травнем минулого року зросли в 1,7 раза, освіти та соціального захисту – в 1,4 раза, фізичної культури та спорту – 1,3 раза. Лише власні доходи закладів культури та мистецтва залишилися на рівні минулого року.

Впродовж п’яти місяців поточного року використали 156 млн грн власних доходів, які, в основному, спрямовані на зарплату, оплату спожитих енергоносіїв та господарські видатки. В умовах дефіциту бюджетних коштів власні доходи є вагомим джерелом фінансування запланованих видатків та забезпечення споживачів якісними послугами.

Переглядів: 0