Благодійний онлайн-аукціон: Львівська філармонія та оркестр «INSO-Львів» закликають підтримати ЗСУ

У неділю, 12 червня, на площі Маланюка у Львові відбудеться благодійний ярмарок-зустріч, що організовує Львівська національна філармонія. Початок о 12:00 год. Окрім цього, філармонія запрошує усіх охочих долучитися до онлайн-аукціону.

Лоти аукціону, серед яких зустрічі з відомими людьми, майстер-класи, іграшки, прикраси, твори мистецтва, будуть розміщені на сторінці «INSO-Львів» 10 червня.  За словами керівниці правління «INSO-Lviv» Іоланти Пришляк, щодня оркестр обробляє десятки запитів допомоги.

«Львівська філармонія стала осередком гуманітарної допомоги, і неодноразово вже довела, що культура не буває поза політикою. Нашим великим колективом, ми створили ініціативу ярмарку та аукціону для збору коштів на потреби нашої рідної львівської 80-ої ОМДШБ. Наша мета – зібрати кошти на 4 авто та термовізійні дрони.  Ми чекаємо Вас у гарний червневий недільний день для об'єднання зусиль з допомоги нашим бійцям. Під час ярмарку ми розіграємо один з лотів», – сказала Іоланта Пришляк.

Окрім солодощів у відвідувачів буде можливість почути живу музику. Спеціальний гість ярмарку – грузинська співачка Ніно Катамадзе. Вторговані кошти з ярмарку та онлайн-аукціону будуть передані на потреби ЗСУ.

Офіційна сторінка «INSO-Львів»: https://www.facebook.com/search/top?q=inso-lviv

Переглядів: 0