Благодійний концерт вихованців КМЦ «Острів дитинства» зібрав майже 25 тисяч гривень для ЗСУ

Дитяча мрія здійснилася - автомобіль, який рятуватиме життя наших захисників під Бахмутом на передовій, придбано!

20 січня у Львівському державному Палаці естетичного виховання учнівської молоді у межах благодійного проєкту «Діти для Перемоги!» відбувся фестиваль «Йорданські дзвони», який зібрав кращі дитячі та юнацькі хореографічні колективи Львівщини.

Під час благодійного концерту скарбничка на потреби ЗСУ, яку зініціювали діти культурно-мистецького центру «Острів дитинства», поповнилася на 22 400 грн та 60$ і таким чином вдалося зібрати необхідну для купівлі автомобіля ЗСУ суму коштів.

«У час війни, коли дорослі працюють на перемогу - хтось на фронті, хтось волонтерить - діти теж хочуть бути корисними для своєї країни, тому роблять те, що вміють найкраще», - каже керівник КМЦ «Острів дитинства» Сергій Котовський.

«Гордимося нашими дітьми! Талановиті, розумні, ініціативні, енергійні! Вони роблять реальні справи, щоб наблизити перемогу. Велика вдячність ініціаторам, організаторам та учасникам фестивалю «Йорданські дзвони», а також усім керівникам і педагогам, які допомагають дітям розвивати свої обдарування, добиватися успіху, прищеплюють їм любов до слова, пісні, танцю, а також популяризують українську національну культуру», - зазначила директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій обласної військової адміністрації Ірина Гаврилюк.

Переглядів: 0