Благодійний фонд «Інтелект нації» організував у Стрию аукціон збору коштів на потреби ЗСУ

Війна навчила багатьох структуруватися, змінюватися та об’єднуватися заради спільної мети. Так зробили й волонтери благодійного фонду «Інтелект нації», що в Стрию, які об’єднали свої зусилля для організації допомоги у різних напрямках. Зокрема, впродовж травня волонтери проводять благодійний аукціон.

«Є хлопці, які займаються постачанням автомобілів на фронт. Є дівчата, які більше спрямовані на матеріально-технічне забезпечення військовослужбовців. З перших днів війни фонд займається й розміщенням внутрішньо переселених осіб. Займаємося також пошуками фінансових донорів для нашого проекту «Реабілітація ветеранів». Та першочерговим для фонду є допомога нашим захисникам зараз. Для цього «Інтелект нації» організував благодійний аукціон. Незвичність цих торгів полягає в тому, що лотами стали як речі, так і люди», - розповідає голова фонду  Ірина Карпінська.

«Ми вирішили запропонувати людям щось від себе подарувати. Або послугу, або товар, або зустріч із собою на благодійних засадах. Свої лоти запропонували фотографи, візажисти, художники, підприємці, медики, педагоги, громадські діячі та ін. Відповідно, людина, яка бере участь в аукціоні, може щось придбати і таким чином теж долучитися до хорошої справи та допомогти ЗСУ своїми коштами», - зазначила волонтерка «Інтелекту нації» Крістіна Проців.

Благодійний аукціон відбувається впродовж травня. Стрияни долучилися настільки активно, що цінних речей назбиралося дуже багато, тому у фонді вирішили організувати ще й благодійний ярмарок, який відбувся 14 травня. Кожний бажаючий зміг зробити внесок у велику спільну справу задля перемоги України.