Бійці 103 бригади ТрО подарували свято Миколая діткам прифронтових населених пунктів (фото)

Військовослужбовці бригади привезли смаколики, подарунки та святковий настрій до дітей та родин у населених пунктах неподалік від лінії фронту.

У прифронтових районах однієї із східних областей України, де виконує бойові завдання 103 бригада Сил територіальної оборони, Святий Миколай, відвідав місцевих діточок.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Миколай ні про кого не забуває. Дякуємо воїнам 103 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ зі Львівщини, які влаштували таке зворушливе свято для діток у прифронтових населених пунктах», - очільник області.

Військовослужбовці бригади привезли смаколики, подарунки та святковий настрій до дітей та родин у населених пунктах неподалік від лінії фронту. Ще недавно ця місцевість перебувала під окупацією, а зараз тут лише відновлюються комунікації, подача електроенергії та зв'язок. Фактично, майже рік діти, які проживають тут та не виїхали у більш безпечні місця, були позбавлені можливості навчатись та розважатись. До того ж і зараз тут висока імовірність артилерійських та ракетних обстрілів.

Військовослужбовці 103 бригади тероборони та підрозділів бригади за підтримки Служби цивільно-військової співпраці вирішили подарувати маленьким українцям святковий настрій і розповісти їм більше про українські традиції зустрічі Святого Миколая. Відтак, озброївшись подарунками, які з цієї нагоди зібрали волонтери та сім’ї захисників у Львівській області, вирушили до діток. Всього святковий настрій захисники подарували більше ніж трьом сотням діток із 12 населених пунктів.

«Дуже важливо пам’ятати та піклуватись про тих українців, які чекали і зустрічали нас на звільнених землях. Вони потребують нашої уваги та турботи, особливо – діти.  Вони пережили жахіття війни та окупації, і тому заслуговують на казку та свято в день Святого Миколая. Наші військові, багато з яких залишили своїх рідних дітей вдома, пішовши захищати Україну, готові ділитись усім із тими, хто зустрічає їх тут, особливо із малечею, яка перша зустрічала нас і жовто-синіми прапорцями», - наголосив командир 103 бригади полковник Валерій Курко.

Переглядів: 0