Бюджетна комісія схвалила внесення змін до обласного бюджету

Депутатська комісія Львівської обласної ради з питань бюджету та соціально-економічного  розвитку розглянула внесення змін до обласного бюджету та підтримала пропозиції Львівської облдержадміністрації в частині перерозподілу коштів на оплату енергоносіїв та  заробітної плати обласним закладам та установам освіти, культури, соцзахисту тощо.

Також члени комісії прийняли рішення внести зміни до обласних цільових програм – охорони здоров’я, освіти, культури, соцзахисту, конкурентоспроможності, підтримки учасників АТО та низки інших програм, що дозволить ефективно і вчасно використати фінансовий ресурс і якісно завершити об’єкти капітального будівництва.

Як зауважив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, усі рішення члени комісії прийняли майже одноголосно.

«Дякуємо представницькій владі за конструктивну роботу та розуміння! Сподіваємося, що завтра на сесії обласної ради всі відповідні напрацювання, які відбувалися упродовж жовтня, будуть підтримані  у сесійній залі і вчасно виконані адміністрацією та її структурними підрозділами, а також громадами області, до кінця цього року», - зазначив Іван Собко.

1 / 7