Більше 20-ти сімей Львівщини скористалися програмою “Власний дім” у 2021 році

Загалом у рамках програми підтримки індивідуального житлового будівництва у селах “Власний дім” цьогоріч надано кредитів на суму 3 мільйони 893 тисячі гривень 21 сім’ї у Львівській області.

Із зазначеної суми один мільйон гривень — це кошти державного бюджету і близько трьох мільйонів — обласного:

• 1 мільйон 143 тисячі — на будівництво нових житлових будинків (7 сімей);
  • 1 мільйон 750 тисяч — на добудову чи реконструкцію (10 сімей);
  • 900 тисяч — для придбання житлових будинків (3 сім’ї);
  • 100 тисяч — для спорудження інженерних мереж (1 сім’я).

Серед інших позичальників програмою скористалися 11 багатодітних сімей та 4 сім’ї учасників АТО. Їм відсотки за користування кредитом не нараховуються.

“Державній програмі «Власний дім» вже більше 20 років. Її мета — забезпечити житлом і покращити рівень комфорту людей, які живуть і працюють у сільській місцевості. Ця програма є дуже затребуваною і ефективною, тому сьогодні на сесії сподіваємось на її підтримку”, — розповідає директорка департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА Олена Василько.

Нагадуємо, розпорядниками кредитних коштів є департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації і Львівський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.