БФ «Smart Medical Aid» передав технічні засоби для реабілітації Обласному центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю

У межах проєкту «Без бар’єрів» волонтери Фонду передали Центру 17 одиниць технічних засобів реабілітації для пункту прокату, що діє на Центру.

З метою соціальної підтримки осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації у співпраці з благодійним фондом «Smart Medical Aid» реалізує проєкт «Без бар’єрів».

Учора до Обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона завітала Ірина Рибінкіна, директорка благодійного фонду «Smart Medical Aid» разом з волонтерами з Ірландії та Австралії, які допомагають фонду.

У межах проєкту «Без бар’єрів» волонтери Фонду передали Центру 17 одиниць технічних засобів реабілітації для пункту прокату, що діє на Центру. Серед засобів реабілітації - вертикалізатори та дитячі ортопедичні крісла, ортопедичний стілець, крісло для сидіння з електроприводом, а також педіатричне пересувне крісло.

Це не перша волонтерська допомога. Благодійний фонд «Smart Medical Aid» заснований у 2014 році та постачає медичне обладнання і розхідники в Україну. З часу повномасштабного вторгнення росії в Україну благодійний фонд доставив допомогу на суму близько 80 млн євро, забезпечивши близько 100 медичних закладів. Також Фонд надав близько 100 тисяч американських турнікетів САТ.

Команда фонуд постійно контактує з лікарнями, що активно приймають участь у порятунку постраждалих внаслідок російсько-української війни. «Smart Medical Aid» підтримує постійний зв'язок з військовим командуванням і медиками на передовій, щоб розуміти і вчасно забезпечувати потреби на кожній локації.

Окрім цього, команда фонду вчить медичний персонал користуватися новим обладнанням. Військових навчають тактичної медицини, а цивільне населення ― надавати домедичну допомогу та проводити реанімаційні заходи.

Докладніше ознайомитись з діяльністю благодійного фонду Smart Medical Aid можна за посиланнями:

Довідково:

Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона ― це реабілітаційна установа. Тут можуть отримати послуги реабілітації:

  • діти з інвалідністю до 18 років;
  • діти віком до 3 років включно, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності;
  • особи з інвалідністю віком до 45 років.

Планова ємність закладу - 50 місць.

Щороку в Центрі проходять реабілітацію 80-85 дітей та осіб з інвалідністю.

На базі Центру діє дві форми проходження реабілітації – стаціонарна та амбулаторна.

З часу проведення бойових дій та введення воєнного стану Центр прийняв 87 тимчасово переміщених осіб зі східних областей України. На даний час в Центрі перебуває 20 внутрішньо переміщених осіб, з яких 4 - діти.

6 осіб з інвалідністю з числа тимчасово переміщених отримують послуги з реабілітації в Обласному Центрі.

Для отримання технічних засобів реабілітації необхідно звернутися в пункт прокату. Контактний телефон 067 67 31 956 - Іван Якович.

Переглядів: 0