Багатодітна сім’я на Золочівщині прихистила десятки переселенців

Мешканці села Шпиколоси, що на Золочівщині, з перших днів повномасштабної війни відгукнулись для допомоги переселенцям, які змушені були покинути рідні домівки після початку російського вторгнення в Україну.

В цьому селі знайшли прихисток сім’ї, що виїхали з регіонів активних бойових дій. До слова, майже 80 років тому це село під час Другої світової війни було знищене та спалене і тут живуть нащадки тих, хто на собі відчув, що таке війна.

Так само вчинило й подружжя Вітрових – Ярослав та Тетяна. Багатодітна сім’я, у якої на вихованні десять дітей та одна прийомна дитина, вирішила надати прихисток українцям, що постраждали від військових дій північного агресора.

Починаючи з кінця лютого їхній дім гостинно відчинив двері для наших співвітчизників з Києва, Харкова, Кремінної, Слов’янська, Луганська, Волновахи та інших міст нашої держави. Був час, коли на обійсті Вітрових одночасно проживало 19 переселенців.

«Насамперед закупили ліжка та матраци. Відверто кажучи, на початку було дуже важко, адже окрім житла необхідно забезпечити людей усім необхідним:  харчуванням, одягом, засобами гігієни та іншими речами першої необхідності. Завдяки небайдужим людям, жителям села, волонтерам, місцевій владі, закордонним благодійникам вдалося вирішити ці питання. Так само на сільському стадіоні організували дитячий табір, де проводимо атракції, спортивні змагання, концерти, тематичні бесіди тощо. Допомагаємо також усім, хто звертається з поселенням, подекуди з працевлаштуванням, - розповів пан Ярослав.

За його словами, сім’я допомагатиме іншим доти, доки буде вистачати сил. Адже у всіх одне бажання, аби після перемоги усі співвітчизники змогли повернутись в рідні міста та домівки.

Переглядів: 0