Авто для 80-тки: у Львові відбувся благодійний концерт оркестру Національної академії Сухопутних військ (фото)

На площі Ринок відбувся благодійний концерт оркестру Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під назвою «Час обрав нас».

Концерт мав на меті підтримати бойовий дух українців та вимушено переміщених осіб, які знайшли свій прихисток у Львові та в області. Та найголовніше – зібрати кошти для закупівлі автомобіля для 80-ої окремої десантно-штурмової бригади.

Розпочали захід хвилиною мовчання на знак вшанування пам’яті усіх українських Героїв, які загинули в боротьбі за незалежність.

Отож, слухачами стали випадкові перехожі, які з перших акордів гучно підтримували оплесками музикантів та підспівували солістам оркестру. У виконанні військових прозвучали відомі українські та іноземні композиції: «Доброго вечора, ми з України», «Стефанія», «Герої не вмирають», «Simple the best», «Feeling good».

Свою творчість дарували також балет військового оркестру.

До слова, це не перший концерт оркестру Нацакадемії. Перший свій виступ вони подарували жителям одного з модульних містечок. Інший – відвідувачам одного з торгово-розважальних комплексів Львова, під час якого відбувся збір коштів на підтримку ЗСУ

Переглядів: 0