Атака на інформресурси Львівобленерго, енерголіміти, евакуація з епіцентрів бойових дій: із головного за добу в області

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький поінформував про головні події на Львівщині за останню добу.

Як зазначив очільник області, за минулу добу загроз ракетних ударів в області не було.

Також, цієї ночі poсіяни атакували сайт та інші інформаційні ресурси Львівобленерго. Атаку вдалось відбити завдяки вчасній роботі СБУ, яка попередила про напад. Спеціалісти уже вжили додаткових заходів для захисту, але через це ресурси «Львівобленерго» можуть працювати зі затримкою.

Доведені ліміти на 15 грудня від диспетчера енергосистеми покривають 60% від потреб Львівщини. Ситуація в енергосистемі нашої держави залишається складною – через великий обсяг пошкоджень в енергоінфраструктурі. Роботу ремонтних бригад ускладнюють як погодні умови, так і обстріли ворога в інших областях.

«Дякуємо енергетикам за важку й ризиковану працю, яку вони роблять, щоб світло було у домівках всіх жителів України»,-  зазначив Максим Козицький.

Двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 113 людей, одним автобусом – 46 ВПО.

До Перемишля зі Львівщини чотирма потягами вирушили 507 осіб.

Через пункти пропуску у Львівській області з України за добу виїхали 17 тисяч 568 людей. На в’їзд оформили 14 тисяч 993 особи, з них українців – 14 тисяч 163.

Поліція області опрацювала 1199 звернень щодо підозрілих осіб та об‘єктів.

За 11 місяців 2022 року Львівщина поповнила державний бюджет на 69,6 млрд грн. Це на 48% більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Докладніше – тут: https://bit.ly/3W1yK58

Проїзд державними дорогами Львівщини забезпечений.