Апаратна нарада в Яворівській райдержадміністрації

Під керівництвом  голови Яворівської районної державної адміністрації Ореста Хляна в понеділок, 2 липня 2018 року року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника  голови Яворівської районної ради Володимира Мацелюха, першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Рака, заступника голови райдержадміністрації Ірини Масюк, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації,  на якій було підсумовано роботу за попередній місяць та окреслено заходи на найближчий період.

На апаратній нараді були озвучені актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, освіти, медицини, економіки, культури. А саме:  підготовка закладів освіти до нового навчального року, контроль за нарахуванням та перерахунок субсидій населенню, освоєння виділених коштів, реалізацію мікропроектів, а також виконання 112 гарячої лінії тощо.

Про стан виплати (оформлення)  субсидії, доповідала Ганусяк У.П начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, яка  надала інформацію про те, що з 1 липня 2018р змінився прожитковий мінімум, тому вже здійснено перерахунок субсидій.

Також нагадала, що  переважній більшості громадян, які отримують субсидії і не мають щойно куплених предметів розкоші, нових автомобілів, або у складі сімей яких немає працездатних осіб, що декларують нульові ставки доходу, - загалом це приблизно 80-85% нинішніх субсидіантів - як і раніше державна допомога буде перепризначена в автоматичному режимі і без необхідності звертатися до органів соціального захисту. Натомість у зв’язку з введенням нових правил близько 15% громадян потрібно буде звернутися до органів соцзахисту за переоформленням субсидії. Отже, повторно - Заяву і Декларацію - потрібно буде подати:

  • Орендарям житла
  • Внутрішньо переміщеним особам
  • Тим сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб
  • Тим сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати
  • Тим сім’ям, в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Надія Горох  доповіла присутнім про наповнення виконаннярайонного бюджету

Начальник відділу адміністративних послуг Ірина Дида інформувала, що  1 липня копійки у чеках почнуть заокруглювати. Це стосуватиметься лише розрахунків готівкою.Суму, що закінчується на 1-4 копійки, заокруглюватимуть у бік зменшення, а від 5 до 9 копійок - збільшуватимуть.

По завершенню апаратної наради привітали архітекторів Яворівської районної державної адміністрації

Переглядів: 162