Андрій Годик зустрівся з представниками компанії ТОВ “Прана Платінум”

Сьогодні перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик зустрівся із представниками ТОВ "Прана Платінум". Компанія є активною у розвитку соціальних проектів і має намір запропонувати  продукцію (вентиляційні системи) у закладах освіти.

Андрій Годик зазначив,що Львівщина радо вітає такі ініціативи від соціально відповідального бізнесу і запевнив у підтримці.  Відтак, в межах  зустрічі вирішили проінформувати усі РДА та об’єднані територіальні громади  про ТОВ Прана Платінум  для подальшого втілення проектів у різних куточках області.

Також представники компанії зазначили, що планують розширювати свою діяльність на теренах області. Відтак сторони обговорили майбутню співпрацю в цьому напрямку. Андрій Годик доручив представникам департаменту економічної політики взяти це підприємництво на супровід у відділі інвестиційної політики.

Окрім того, зосередили увагу на участі компанії у майбутній торговельній місії до м. Стамбул, яку організовує сектор з питань підтримки експорту департаменту економічної політики в період з 14  по 17 грудня 2021 року. Ця торговельна місія буде вузькогалузева, а саме будуть презентовані галузі машинобудівної галузі.

Зазначимо, ТОВ "Прана Платінум" є експортно-орієнтованим підприємством області. Виготовляють енергоефективного обладнання для вентиляції та кліматизації приміщень. Рекуператори забезпечують ефективний повітрообмін для здорового дихання людей та допомагають суттєво зменшити
енерговитрати будівель по всьому світу. Компанія експортує продукцію у понад 40 країн світу.

 

1 / 4
Showing image 1 of 4
Переглядів: 1