Андрій Годик: «Зарплата не в «конвертах» і не нижча встановленого законом рівня»

Сьогодні, 6 серпня, у Львівській облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови  Андрія Годика відбулось засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Присутні заслухали роботодавців Самбірського району щодо дотримання вимог чинного законодавства в частині виплати заробітної плати

Андрій Годик наголосив, що легалізація зайнятості населення та детінізація заробітної плати є вагомим джерелом податкових надходжень.

«Роботодавцям варто зосередити увагу на обов’язковому оформленні трудових відносини з найманими працівниками, не допускати виплати заробітної плати в розмірі, меншому встановленого законодавством рівня, несвоєчасної виплати заробітної плати, або ж виплати її у «конвертах»», - зазначив Андрій Годик.

За підсумками зустрічі, перший заступник  доручив членам обласної робочої групи  з питань легалізації зайнятості та заробітної плати активізувати роботу в Самбірському районі з врахуванням результатів і рекомендацій проведеної наради.

1 / 1