Анастасія Возняк – найкраща спортсменка Львівщини у квітні

У четвер, 15 червня, відділення НОК України у Львівській області спільно з членами колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації відзначить найкращу спортсменку Львівщини за підсумками місяця. У квітні нею стала Анастасія Возняк, яка здобула медалі на етапах Кубка світу з художньої гімнастики.

Зазначимо, що незабаром відбудеться урочисте відзначення найкращої спортсменки, майстра спорту України міжнародного класу з художньої гімнастики Анастасії Возняк та її тренера - заслуженого тренера України Олени Єресько за підсумками спортивного

Довідково.
Возняк Анастасія Романівна – народилася 9 грудня 1998 року у Львові.
Брала участь у чемпіонатах світу, починаючи з Чемпіонату світу з художньої гімнастики 2014 року. На Перших Європейських іграх 2015 року в Баку вона виборола срібну медаль у групових вправах зі стрічками та бронзову медаль у групових вправах з булавами та обручами. Учасниця літніх Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро — 7 місце у груповому багатоборстві. 21-22 квітня 2017 року у місті Ташкент (Узбекистан) відбувся черговий етап Кубка світу з художньої гімнастики, за підсумками якого національна збірна команда України, до складу якої входить львів’янка Анастасія Возняк, здобула дві нагороди у фіналах в групових вправах: «срібло» у вправі з двома скакалками і трьома м’ячами та «бронзу» у вправі з п’ятьма обручами.