Актуальні питання вугільної галузі порушили під час робочої зустрічі у ДП «Львіввугілля»

Сьогодні, 21 жовтня, у ДП «Львіввугілля» під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Василя Лозинського відбулася робоча зустріч з питання напрацювання шляхів вирішення актуальних проблемних питань вугільної галузі області у 2019 році та перспектив діяльності ДП «Львіввугілля» на 2020 рік.

Участь у заході взяли керівники ДП «Львіввугілля», народні депутати, директори шахт, керівники профспілкових організацій.

Під час зустрічі обговорили важливі питання господарської діяльності ДП «Львіввугілля», організаційні заходи щодо стабілізації роботи ДП «Львіввугілля», а саме щодо погашення заборгованості та своєчасної виплати заробітної плати працівникам підприємства;

Також йшлося про вирішення питання надання бюджетних коштів ДП «Львіввугілля» для  введення в роботу нових лав у 2019 році та фінансування підприємства у 2020 році з метою виходу на беззбитковий режим роботи з 2021 року.

Зокрема, вирішення питань заборгованості з єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та внесків до Пенсійного фонду, Фондів соцстрахування.

«Забезпечення стабільної роботи галузі та, зокрема, найбільшого вугледобувного підприємства області ДП «Львіввугілля» є пріоритетним напрямом у діяльності обласної державної адміністрації. Нашим головним завданням на сьогодні є налагодження роботи шахт для збільшення видобутку вітчизняного вугілля з метою досягнення енергетичної незалежності України», – зазначив Василь Лозинський.

Окрім того, у межах заходу прийняли рішення ініціювати проведення зустріч з Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком для презентації перспектив вугільної галузі Львівщини та визначення стратегічного розвитку ДП «Львіввугілля».

Переглядів: 13