Агровиробників Золочівщини ознайомили з умовами участі в державній програмі «єРобота»

У Золочеві відбулась чергова зустріч з представниками аграріїв району. Дирекція департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА ознайомила учасників з програмами підтримки, умовами  участі в державній програмі «єРобота».

Програма передбачає отримання грантів на розвиток власного бізнесу та іншими програми підтримки, зокрема:

  • Програма допомоги USAID Агро: «Підтримка ММСП зернового напрямку в доступі до послуг зі зберігання та сушки зерна». Мета - забезпечити малі та середні сг. додатковими потужностями та послугами з доробки, сушіння та зберігання зерна. Детальніше тут https://cutt.ly/YZ6keiq
  • програма допомоги ЄС: «Підтримка фермерських господарств та інших виробників сільгосппродукції», яка передбачає бюджетну субсидію на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності та спеціальну  бюджетну дотацію за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності. Детальніше тут https://cutt.ly/BXC7eqy

«В умовах війни аграрії зможуть на вигідних умовах отримувати нові пільгові кредити від 0% до 9% річних в розмірі від 100 тис. до 90 млн грн для забезпечення збору врожаю у межах програми «Доступні кредити 5-7-9». Термін залучення таких кредитів до 31 жовтня 2022 року. Також, для тих аграріїв, яким надали кредити під 0% річних на посівну кампанію пролонговано термін повернення тіла кредиту з 6 місяців до 12 місяців » - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

В ході зустрічі заступник директора департаменту – начальник управління продовольства та розвитку сільських територій Оксана Бакун ознайомила присутніх з уточненим Порядком бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, а також підприємствами, установами, організаціями, які задовольняють потреби Збройних Сил України, інших військових формувань, населення в умовах правового режиму воєнного стану. Детальніше тут http://surl.li/cuhdo

Також в межах заходу присутнім наголосили щодо необхідності реєстрації в Державному аграрному реєстрі з метою подальшого отримання фінансової допомоги на оброблюванні угіддя або за утримання великої рогатої худоби (корів).

Аби зареєструватись на сайті Державного аграрного реєстру та подати заявку на отримання фінансової допомоги необхідно скористатись кваліфікованим електронним ключем підпису. Для того, щоб розробити електронний підпис необхідно звернутись до будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів і надати заповнену реєстраційну форму, паспортні дані та  реєстраційний номер облікової картки платника податків. Повний перелік таких центрів за посиланням: https://cutt.ly/jX6yj86.

«Отримати безкоштовний електронний підпис можна в Інформаційно-довідковому департаменті Державної податкової служби, Міністерстві внутрішніх справ України, ПриватБанку. Інші надавачі довірчих послуг оформлюють електронний підпис відповідно до власних тарифів», - зазначила заступник начальника управління - начальник відділу розвитку аграрної інфраструктури, земельних відносин Тетяна Борушок.

З порядком надання грантів можна ознайомитись за посиланням: https://cutt.ly/lXVC9I3

Переглядів: 0