Агротерапія: екскурсії ягідним кооперативом «Як бджола»

Фермерське господарство у селі Боложинів Золочівського району започаткувало проєкт допомоги сім’ям з дітьми, які постраждали від воєнних дій, та заохочує долучатися фінансових донорів.

«На туристичній агролокації «Як Бджола» ми проводимо освітні, розважальні, практичні та рекреаційні заходи. Наша мета – допомогти та покращити емоційний стан дітей і дорослих після пережитих жахіть війни, зокрема це стосується сімей, які вимушено переїхали у Львівську область», – розповів співзасновник кооперативу Олег Бачинський.

На території сучасної ферми побували вимушені переселенці, які тимчасово проживають на території Буської громади. Для своїх юних гостей організатори, за сприяння фонду Святого Володимира, підготували захоплюючі творчі майстер-класи з розмальовування гіпсових фігур і випікання піци, спортивні змаги з волейболу та бадмінтону. Діти годували тварин, які вільно пересуваються територією, каталися на поні, грали в настільні ігри, стрибали на батуті, гойдалися на гойдалках, куштували продукти, вирощені дбайливими руками працівників кооперативу.

«Нас вразив крутезний креативний бджоловіз, яким ми мандрували полями сучасної української екокомпанії, побачили як росте мароканська м’ята, поласували молоденьким румбамбаром, познайомилися з тваринками, які мешкають в кооперативі. Мене особисто вразило те, що працівники компанії для цієї зустрічі запросили до своєї команди психолога, яка продумала і запропонувала гостям чудові розваги та арттерапевтичний майстер-клас зі створення амулетів у вигляді ягід. Кожен мав можливість створити власну піцу на дровах, відчути тепло печі та поринути в приємне спілкування», – поділилася своїми враженнями відвідувачка Марія Ліоненко.

Туристична локація площею 2 гектари дозволяє одночасно приймати до 40 осіб та запрошує усіх, хто потребує позитивного ресурсу на агротерапію.

Переглядів: 0