Агресія держави-терориста матиме лише один фінал – програш: звернення Президента України

Глава держави повідомив про попередні результати мюнхенської конференції з питань безпеки. Подякував українським захисникам за міцну оборону країни.

Учорашній день почався з превентивних відключень електрики в частині областей нашої держави. Ці відключення були потрібні, щоб захистити мережі та генерацію від чергового російського ракетного нальоту. Однак більшість території України залишились з енергетикою.

Напередодні в Мюнхені відбувся другий день конференції з питань безпеки. Основна тема дискусій: Україна, її перемога на полі бою.

«Є важливі заяви світових лідерів на підтримку нашої держави, є й сигнали про посилення зброї для нашого захисту. Це стосується, зокрема, далекобійних ракет, іншої зброї, довготривалості підтримки України. Я вдячний усім лідерам за підтримку й за те, що було вчора. російська агресія матиме лише один фінал – програш. Тиск світу має бути таким, щоб росія не встигала знаходити нові форми терору», - наголосив Президент України у традиційному вечірньому зверненні.

Традиційно Глава держави подякував кожному та кожній, хто просто зараз захищає державу на полі бою. Особливо Президент відзначив тих, хто обороняє Донеччину, адже там тривають найбільш жорстокі й принципові бойові дії. Протистояння, від якого залежить дуже багато.

«Я дякую десантникам 79-ї окремої десантно-штурмової бригади, морпіхам 35-ї окремої бригади морської піхоти, піхотинцям 72-ї окремої механізованої бригади, гармашам 55-ї окремої та 27-ї реактивної артилерійських бригад. Дякую всім вам, воїни! Сьогодні є за що відзначити бійців, які діють на Запорізькому напрямку. 128-ма окрема бригада сил ТрО – дякую вам, хлопці, за відбиття атак! Хочу також подякувати сьогодні всім нашим воїнам-зв’язківцям за відмінну службу! Усім, хто ефективно та вчасно забезпечує логістику для наших військ, та всім Силам підтримки Збройних Сил України!», - зазначив Володимир Зеленський.

За минулий тиждень Україна отримала вагомі сигнали від міжнародних партнерів, конкретні домовленості щодо неминучості притягнення росії до відповідальності за агресію, за терор проти України та народу.

«Кожен російський удар по Харкову й області, по Сумщині й Донеччині, по Хмельницькому, по нашому Нікополю й кожному куточку нашої держави матиме для держави-терориста конкретні юридичні наслідки. Це стосується не лише того зла, яке росія принесла від 24 лютого, а й від 2014 року. Ми все пам’ятаємо. Пам’ятаємо Іловайськ, пам’ятаємо Донецький аеропорт, ми пам’ятаємо бої за Дебальцеве – особливо сьогодні – та кожен удар проти нашого народу. Ми маємо відновити справедливість. Ми зробимо це. Зробимо разом з усім світом», - підсумував Президент України.

Переглядів: 2