Аграріїв запрошують взяти участь в земельному аукціоні з продажу прав оренди

У четвер, 26 серпня, відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди чотирьох земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

Пропоновані ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташовані:

- на території Поморянської ТГ (Поморянська с.р.) Золочівського р-ну. Площа ділянки на торгах – 8,69 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 2355,74 грн. Деталі.

- на території Поморянської ТГ (Поморянська с.р.) Золочівського р-ну. Площа ділянки на торгах – 4,56 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 6393,68 грн. Деталі.

- на території Поморянської ТГ (Поморянська с.р.) Золочівського р-ну. Площа ділянки на торгах – 13,70 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 19342,52 грн. Деталі.

- на території Поморянської ТГ (Шпиколоська с.р.) Золочівського р-ну. Площа ділянки на торгах – 10,87 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 12802,95 грн. Деталі.

«Виставлена на аукціон земельна ділянка є вільною від будь-яких майнових прав третіх осіб на неї: її не передано в користування, зокрема в оренду, єдиним власником є держава або територіальна громада залежно від правового статусу такої ділянки», - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Місце проведення торгів: Львівська область, Золочівський район, смт Поморяни, вул. Січових Стрільців, 25. Початок земельних торгів о 12:20 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 10:00 год до 12:00 год.

Останній день прийому заяв 18 серпня до 17:00 год.