Аграрії Львівщини можуть залучити пільговий кредит під 5% річних на покриття обігових витрат

Пільгові кредити надають в розмірі до 500 тис. грн, під 5% річних терміном  до п'яти років.

У 2023 році мікро-, малі та середні суб’єкти підприємництва мають можливість отримати фінансову підтримку на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів в галузі сільського господарства в частині покриття обігових витрат.

Пільгові кредити надається в розмірі до 500 тис. грн, під 5% річних терміном  до 5 років  з можливістю відтермінування погашення основної суми зобов’язання до 1 року (відтермінування сплати кредиту входить в загальний термін дії кредитної угоди).

Фінансову підтримку надають на придбання насіннєвого матеріалу, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, пального, кормів для тварин, ветеринарних препаратів. Крім цього послуг пов’язаних з виробництвом с/г продукції, придбання комплектуючих виробів і деталей для ремонту виробничого і не виробничого обладнання, с/г техніки, автомобільного транспорту.

А також на придбання матеріалів, будівельних матеріалів, інвентарю та інструментів для проведення ремонтних робіт господарським способом, придбання основних засобів, біологічних активів для діяльності в агропромисловому комплексі, у тому числі новоствореним (зареєстрованим) або таким, що започатковують новий напрям сільськогосподарської діяльності.

«Метою цього напряму є надання дешевого фінансового ресурсу для забезпечення повноцінної посівної та інших видів господарської діяльності аграріями Львівської області. У попередні роки цей напрям підтримки залишався найбільш затребуваним серед місцевих аграріїв, в цьому році ми виділили на нього 10 млн. грн. – майже третину всього обсягу фінансової підтримки аграріїв у 2023 році», - зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман

Як вже повідомлялось раніше у 2023 році бюджет Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки становить 34,2 млн. грн.

Детальніше з умовами участі у програмі, переліком та зразками документів можна ознайомитись за посиланням: https://loda.gov.ua/services/programs/18030

Для більш детальної інформації звертайтесь за тел. (032) 255-50-62(032) 225-65-08(032) 225-65-07