Агентство ООН у справах біженців передали на Стрийщину комп’ютерну техніку для надання якісних послуг ВПО

Представники UNHCR Ukraine - Агентство ООН у справах біженців в Україні завітали на Стрийщину. Керівник представництва Райан Маршалл та координаторка «Благодійного фонду «Stabilization Support Service» Оксана Яковець передали комплекти комп’ютерної техніки для Стрийської РВА.

Установі бракувало сучасних комп’ютерів, містких накопичувачів, сканерів і принтерів, щоб якісно надавати послуги з реєстрації ВПО. Зараз на Стрийщині проживають майже 35 тисяч вимушених переселенців.

Завдяки новому технічному оснащенню створять ще два робочих місця в управлінні соціального захисту адміністрації, де працівники швидше обслуговуватимуть внутрішньо переміщених осіб і це прискорить процедуру реєстрації переселенців, полегшить роботу фахівців соцзахисту та зменшить черги в установі.

Разом з тим, гості відвідали одне з училищ Стрия, в гуртожитку якого облаштовують додаткові місця для тимчасового проживання ВПО. Делегація поспілкувалася з переселенцями, які живуть в гуртожитку, почули їхні історії та потреби.

Також Райян Маршалл та Оксана Яковець завітали і до Консультативно-координаційного центру для внутрішньо переміщених осіб при Стрийській РВА.

За підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, «Благодійний фонд «Stabilization Support Service» реалізує проєкт, мета якого – підтримати систему соціального захисту населення шляхом надання технічного обладнання. Це має допомогти створити додаткові робочі місця для реєстрації переселенців.

Переглядів: 0