Список кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах

Список кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах.  Інформація про результати діяльності інститутівгромадського суспільства, які делегували своїх представників для участі в установчих зборах та біографічні довідки представників інститутів громадського суспільства, які братимуть участь в установчих зборах

 

П.І.Б Інститут громадянського суспільства
1 Стахник Михайло Васильович член, ЛОФ ВГО “Народний антикорупційний нагляд”
2 Микита Орест Тарасович голова, ГС “Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини”
3. Біляк Михайло Васильович голова, ГО “Асоціація по створенню Розточанського біосферного заповідника ”
4 Подолюх Михайло Дмитрович керівник, ЯМГО “Українська Національна Самооборона”
5 Куропась Ірина Степанівна заступник голови, ГО “Громадська рада “ЯВОРІВЩИНА”
6 Більський Іван Андрійович член, ГО ТКЯ “Гостинець”
7 Рибачук Валерій Андрійович керівник, ЯРГО “Українська Національна Самооборона
8 Воробей Роман Володимирович Громадського формування з охорони громадського порядку “Народна Самооборона Яворівщини”
9

 

 

 

 

 

10.

 

Дида Ярослав Михайлович

 

Савіцький Володимир Миколайович

ЯРО “Української спілки ветеранів Афганістану” (воїнів – інтернаціоналістів)

 

«Відродження села Кам’нобрід»

11. Гула Ігор Миколаович ГО «Самооборона - Яворів»
12 Ільчишин Роман Романович

 

«Спілка ветеранів АТО «Янів»

 

13 Сорочинський Мирон Васильович

 

Шклівська громада «Пліч-о-пліч»

 

14 Комар Назар Богданович

 

ГО «Центр допомоги та підтримки військових»

 

15 Рясяк Назар Миколайович

 

«Законодавче Бюро Володимира Парасюка»

 

 

16 Вовк Василь Богданович

 

«Правда Краковеччини»
17 Джулай Галина Романівна

 

«Асоціація ОСББ Новояворівськ»

 

 

18 Кенцало Юрій Романович

 

ГО «Воля»

 

19 Сливка Ірина Зеновіївна

 

ГО «Громадський контроль Яворівщини»

 

 20 Гук Андрій Степанович

 

ГО «Союз ветеранів десанту»
21 Матвійчук Андрій Васильович Громадська організація “Новояворівський шаховий клуб”
22 Мальований Олег Іванович БО "Регіональний фонд розвитку Яворівщини"
23 Тріска Семен Іванович Громадська організація «Новояворівський футбольно-спортивний клуб «Розточчя»
24 Міхневич Софія Йосипівна Осередок обласної громадської організації “Товариство Польської Культури Львівщини в м. Яворів Львівської області”
25 Коваль Наталія Романівна Громадська організація “Фестиваль “Молода Галичина”
26 Добош Мирослав Романович Громадська організація “Яворівська Агенція регіонального розвитку”
27 Дорош Мирослав Романович Спортивна громадська організація «Федерація футболу Яворівського району»
28 Синенький Володимир Богданович Яворівська районна молодіжна організація “Батьківщина молода”
29 Світлак Ярослав Йосипович Громадська організація ветеранів та пенсіонерів МВС Яворівського району
30 Романюк Микола Степанович Громадська організація «Хокейний клуб «Галицькі леви»
31 Ніконенко Артем Сергійович Громадська організація «Академія бойових мистецтв»
32 Вовк Володимир Володимирович

 

Громадська організація «Футбольно-спортивний клуб «Янтарний»
33 Копина Віталій Осипович Громадська організація «Футбольно-спортивний клуб «Гірник-Новояворівськ»
34 Вус Степан Степанович Громадська організація "Військово-спортивна Січ"
35 Маковецький Степан Михайлович Громадська організація “Центр регіональних ініціатив Яворівщини”

 

Переглядів: 303