68 громад Львівщини забезпечили виконання плану з надходження податків до бюджету за січень

Загалом по області січневий план перевиконано на 24 %.

68 громад Львівщини забезпечили виконання планових завдань з надходження податків до загального фонду бюджету. Не виконали планових показників 5 громад: Великомостівська, Моршинська, Заболотцівська, Червоноградська та Белзька.

Як зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОВА Олег Демків, минулого року план з надходжень за січень не виконали 29 громад, а зростання надходжень фіксують у більшості громад області.

«З точки зору бюджетування перший місяць року є не надто показовим. Оцінюємо виконання планових завдань з надходження податків до загального фонду бюджету за територіями Львівщини (нагадаємо, загалом по області січневий план перевиконано на 24 %).

Лише 5 територіальних громад області не забезпечили виконання плану. Але для порівняння - торік січневий план не виконали 29 ТГ.

Зростання надходжень порівняно з січнем 2022 року маємо в усіх громадах, за винятком Заболотцівської, Підберізцівської, Меденицької, Добромильської, Моршинської, Перемишлянської, Підкамінської та Старосамбірської.

Нагадуємо також, що досі ще не затверджено бюджет Рава-Руської громади», - розповів Олег Демків.

Переглядів: 2