56,6 млн грн: тижневе фінансування з обласного бюджету

Як інформують у департаменті фінансів Львівської ОВА, не зважаючи на воєнні дії, завдяки надходженню податків і платежів, з обласного бюджету Львівщини є фінансова можливість проводити пріоритетні видатки відповідно до потреб.

Так, упродовж тижня фінансування обласних закладів медицини, освіти, культури, спорту, соціального захисту здійснювалося за їх замовленнями, з урахуванням зареєстрованих фінансових зобов'язань.

На цю мету спрямували понад 43 млн грн, з яких:

  • 23,5 млн грн- на виплату заробітної плати;
  • 3,8 млн грн – стипендій;
  • 2,6 млн грн – придбання медикаментів та продуктів харчування;
  • 8,8 млн грн – оплату енергоносіїв;
  • 1 млн грн -  соціальну підтримку учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, родин Героїв Небесної Сотні та окремих категорій громадян;
  • 3,3 млн грн - проведення інших першочергових видатків з поточного утримання установ і виконання заходів.

За лікування мешканців Львівської області з розумовими або інтелектуальними психічними (ментальними) порушеннями, до яких застосовані за рішенням суду примусові заходи медичного характеру, обласному бюджету Волинської області скерували 0,7 млн грн.

Також на поточний ремонт вул. Я. Мудрого в м. Жовква виділили 4,5 млн грн, окрім того, 8,4 млн грн скерували на проєктування та встановлення кисневих станцій в обласній клінічній лікарні, обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих ім. Ю Липи, обласному клінічному перинатальному центрі, закладах охорони здоров’я Жидачівської,  Жовківської, Золочівської, Львівської, Пустомитівської, Самбірської, Сокальської, Стрийської територіальних громад.

Переглядів: 0