50 сучасних бронежилетів передадуть зі Львівщини українським військовим

Їх бійці отримають разом з іншою гуманітарною допомогою наступного тижня.

Сьогодні, 14 вересня, представники бізнесу у співпраці з Громадською радою при Львівській обласній військові адміністрації передали 50 бронежилетів українським воїнам на передову. Уже наступного тижня вони, а також інша допомога, будуть на передовій.

«Передача цих бронежилетів – це приклад, коли справи показують більше, ніж слова. Дякую Громадській раді при адміністрації та БФ «Сучасна Україна» за цю допомогу нашим воїнам. З такими людьми ми непереможні. Слава українським захисникам і велика вдячність за захист України», – підкреслив очільник Львівщини Максим Козицький.

Президент благодійного фонду «Сучасна Україна» Володимир Гавриш наголосив, що усі зусилля об’єднали заради однієї мети – перемоги.

«Ці бронежилети 4 класу захисту із сертифікованими плитами, вони є легкими, але водночас стійкими. Ми залучили партнерів та донорів, які є небайдужими та хочуть допомагати армії. Україна точно переможе і кожен має докладати на своєму рівні усіх можливих зусиль», – зазначив Володимир Гавриш.

Окрім цього, він розповів про масштабний проєкт «Ukraine.The Best», який ініціював благодійний фонд.

«Це позиціонування української культури через мурали і вдячність нашим партнерам за кордоном за допомогу. У планах до Дня Покрови відкрити такий мурал у Києві та організувати благодійний вечір. Також мурали презентуватимемо у 22 країнах. Нам важливо, щоб ці країни-партнери відчували вдячність від нас. Ми отримали підтримку від Міністерства закордонних справ, Українського культурного фонду та Мінкультури», – додав Володимир Гавриш.

Нагадаємо, також сьогодні воїнам передали ще 4 автомобілі в межах ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького.

Переглядів: 0