5 млн гривень скерували з обласного бюджету на Програму підтримки та розвитку транспорту Львівської області

Депутати Львівської обласної затвердили фінансовий ресурс Програми підтримки та розвитку транспорту Львівської області на 2022-й рік у сумі 5 млн гривень.

Як зазначив керівник управління транспорту та зв'язку Степан Рудницький, у  Львівській області пасажирські перевезення здійснюють 55 перевізників, які обслуговують 707 маршрутів, в тому числі 409 приміських і 298 міжміських внутрішньообласних. Загальна кількість автобусів, залучених до бслуговування маршрутів становить 1359 одиниць.

Основними напрямами реалізації Програми є:

• Компенсація пільгового перевезення окремих категорій громадян транспортом загального користування та залізничним транспортом.
  •  Підтримка реалізації проєктів, спрямованих на розвиток залізничного транспорту (із залученням МТД, державного і місцевих бюджетів).
  • Підтримка впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду (АСООП) на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування в Львівській області.
  • Підтримка впровадження заходів щодо покращення покриття мобільного зв’язку та швидкісного Інтернету.
  • Стимулювання оновлення рухомого складу в сфері пасажирських автомобільних перевезень.

“Метою Програми є забезпечення реалізації прав і задоволення потреб соціально вразливих верств населення області нарівні з іншими громадянами отримувати транспортні послуги, визначення перспектив розвитку пасажирсько-транспортної системи Львівської області на 2022 – 2025 роки і планування комплексу заходів, спрямованих на вдосконалення організації пасажирських перевезень у Львівській області і маршрутної мережі, забезпечення розбудови транспортної інфраструктури й оновлення транспортних засобів”, - прокоментував Степан Рудницький.