40 підприємців розпочали навчання рівня BASIC у Школі експортера

На Львівщині стартував освітній проєкт для бізнесу Школа експортера - рівень BASIC.

Учасниками Школи стали 40 експортерів-початківців з різних куточків України, зокрема релоковані підприємства, які перенесли виробничі потужності у нашу область.

Серед учасників Школи: представники харчової, деревообробної, металообробної, меблевої та машинобудівної галузі промисловості, а також сфери послуг.

«Цього року ми вирішили зробити Школу експортера всеукраїнським проєктом, адже в цей нелегкий час важливо об‘єднувати зусилля заради спільної мети - укріплення економічного фронту. Багато підприємств готові працювати, виходити на нові зовнішні ринки, і ми, як орган влади, всіляко їм у цьому допомагаємо», – зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

Перший модуль на тему «Бізнес-етика та культура в експорті» провів заступник директора ДУ «Офісу з підтримки підприємництва та експорту» Андрій Литвин.

Загалом в межах  навчання рівня BASIC запланували 10 модулів.

 «Ми довго сумнівалися в доцільності цьогорічної школи, але попри війну та тривоги Школа експортера розпочалася. На учасників чекає 10 цікавих модулів із провідними українськими професіоналами у сфері ЗЕД», - зазначила завідувач сектору з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівської ОВА Вероніка Бурда.

Додамо, що цього четверга стартує Школа експортера - рівень PRO.

Довідково

Школа експортера, рівень BASIC — буде цікавою, якщо підприємство лише розпочинає експортну діяльність і прагне уникнути «підводних каменів» на шляху до іноземних ринків збуту. Триватиме з 17 жовтня до 7 листопада (тричі на тиждень).

Школа експортера, рівень PRO — для підприємств, які вже здійснюють експортну діяльність, однак і надалі прагнуть вдосконалювати свої навички у зовнішньоекономічній діяльності. Триватиме з 20 жовтня до 24 листопада (двічі на тиждень).

По завершенню курсу учасники отримають сертифікати.

Організатори: департамент економічної політики Львівської ОВА за підтримки Програми розвитку ООН, Львівська торгово-промислова палата, НУ «Львівська політехніка» та Асоціація Професійних Митних Посередників.

Переглядів: 3