38 дітей з числа ВПО знайшли прихисток в обласному будинку дитини № 1 у Львові

Це дітки з Луганщини. 20 з них зараз перебувають на відпочинку у Словенії.

У комунальному закладі Львівської обласної ради Будинку дитини № 1 загалом проживають 69 дітей (з них 38 - з Луганщини).

Сьогодні профільний заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко та начальник Служби у справах дітей ЛОВА Володимир Лис відвідали будинок для ознайомлення з його готовністю до опалювального сезону.

Заклад призначений для дітей віком від 0 до 3 років (для дітей з інвалідністю - до 4-х річного віку), які позбавлені батьківської опіки – діти-сироти, із соціально-неадаптованих сімей, діти, від яких відмовилися батьки, з багатодітних сімей, діти, батьки яких перебувають у місцях позбавлення волі, діти з інвалідністю з різноманітним вродженими та набутими вадами та інші.

Нещодавно тут завершили ремонт харчоблоку, де встановили нову вентиляційну систему, що було вкрай необхідним. Проєкт на загальну суму – 303 765 грн профінансував міжнародний благодійний фонд «Маленькі Перемоги».

Директорка закладу Галина Качановська розповіла, що система опалення працює справно, тепло поступає від котелень.

«Дякую керівництву закладу та Служби у справах дітей за те, що загалом за цей рік залучили для покращення умов перебування діток у будинку дитини № 1 понад 1,5 млн грн. Роботи ще багато. Рухаємося далі! Дякуємо усім волонтерам, які системно підтримують установу.

Обласна військова адміністрація підтримує і підтримуватиме першочергово обласні установи, зокрема такі, що виконують надважливу соціальну функцію», - зазначив Іван Собко.

З дітьми працюють вихователі, логопеди, музичний керівник, а також педіатри, невролог, психолог, середній та молодший медичний персонал.

Споруда будинку дитини має столітню історію. З 1920-х років тут завжди розміщувався заклад для дітей.

Переглядів: 0