33 підприємства Львівщини отримали можливість укласти угоди на постачання природного газу з Компанією «Нафтогаз Трейдинг»

Це буде гарантією виробництва теплової енергії упродовж опалювального сезону.

Міністерство розвитку громад та територій України затвердило фіксовані обсяги природного газу на період з 1 серпня 2022 року до 31 березня 2023 року для 605 підприємств, виробників теплової енергії.

«Це буде гарантією виробництва теплової енергії упродовж опалювального сезону. Забезпечуємо стабільне постачання тепла!», - зазначили в Мінрегіоні.

Серед понад шість сотень підприємств, виробників теплової енергії, які отримали можливість укласти угоди на постачання природного газу з ТОВ «Газопостачальна Компанія «Нафтогаз Трейдинг», 33 працюють на Львівщині.

«Це рішення дозволяє виробникам теплової енергії купувати газ, необхідний для надання послуг, за цінами, що діяли станом на 24 лютого 2022 року. Це є основою для того, щоб  тарифи на тепло та гарячу воду для населення та соціальної сфери не зростали», -  пояснив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства ЛОВА Богдан Кейван.

Нагадаємо, постановою від 19 липня 2022 року № 812 Уряд затвердив Положення про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії.

Переглядів: 0