327 дітей захисників України та ВПО провели літнє дозвілля за кордоном

Львівська ОВА за підтримки дружніх країн та міжнародних неурядових організацій забезпечила 327 дітей захисників Батьківщини та дітей внутрішньо переміщених осіб путівками в закордонні літні табори.

Так, в перший осінній день підводимо підсумки літа: в Хорватії побували 27 дітей, в Польщі – 45, Францію відвідали 255 юних мандрівників. А цими вихідними додому повернулися останні групи дітей. В поїздках та під час перебування за кордоном діти перебували під наглядом педагогів-вихователів зі Львівщини.

В літніх таборах діти набиралися вражень, спілкувалися з ровесниками, мали різноманітну та цікаву програму дозвілля: плавали в басейні, купались, засмагали, грали спортивні ігри, освоювали скелелазіння та водні види спорту, а також побували на екскурсіях визначними місцями.

«Наступного року сподіваємося на продовження та розвиток співпраці, щоб діти мали змогу поїхати на відпочинок в дружні країни. Соціальний захист сімей та дітей захисників та захисниць України, а також дітей ВПО залишається пріоритетним в нашій роботі», - зазначив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Переглядів: 4